Hurtownia

Hurtownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach:

Zobacz jak do nas dojechać?
Zobacz nas na Google Maps

Kontakt

UL. MASZTOWA 65, ANTONINÓW
poczta:
05-503 Głosków / k. Warszawy
Telefony:

  • +48 (22) 797 76 15
  • +48 (22) 797 76 16
  • +48  602 382 400

Kontakt e-mail:
fotooferta@poldom.com.pl

Aby otrzymać dostęp do katalogu asortymentu Poldom wyślij email.

Nota prawna

Łącząc się z witryną GDP i przeglądając ją akceptujesz warunki i zastrzeżenia zawarte w tej nocie prawnej, polityce prywatności i polityce prywatności "cookies" .

Właścicielem marki POLDOM jest firma:


Poldom Sp. z o.o.
ul. MASZTOWA 65, ANTONINÓW
poczta:
05-503 Głosków / k. Warszawy
e-mail: fotooferta@poldom.com.pl

Znaki handlowe, loga

Strony internetowe mogą zawierać znaki handlowe, loga partnerów, klientów, produktów, procesów. Nie udzielamy żadnych praw do korzystania z wyżej wymienionych elementów.

Wizerunek serwisu

Wizerunek serwisu POLDOM jest objęty prawem autorskim.

Treści serwisu
Wszystkie treści serwisu są autorstwem POLDOM. Zastrzegamy sobie prawa autorskie i inne prawa własności zawarte we wszystkich treściach serwisu POLDOM do treści. W szczególności nie wolno rozprowadzać, zmieniać, przekazywać, przesyłać i wykorzystywać zawartości witryny do użytku publicznego w celach komercyjnych i niekomercyjnych.

Zawarte treści serwisu POLDOM należy traktować jako pomoc w podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z naszej oferty. Wszystkie treści znajdujące się na serwisie internetowym są aktualne.

Materiały graficzne serwisu
Wszystkie zamieszczone w serwisie materiały graficzne serwisu w tym zdjęcia są objęte prawami autorskimi POLDOM i podmiotów trzecich. Nie wolno ich zmieniać, kopiować oraz przetwarzać ani wykorzystywać do użytku publicznego w celach niekomercyjnych i komercyjnych.

Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości do zmiany/rozszerzenia zapisów noty prawnej. Informacja o tym fakcie pojawi się na łamach serwisu POLDOM.

 

EXTRANET