Hurtownia

Hurtownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach:

Zobacz jak do nas dojechać?
Zobacz nas na Google Maps

Kontakt

UL. MASZTOWA 65, ANTONINÓW
poczta:
05-503 Głosków / k. Warszawy
Telefony:

  • +48 (22) 797 76 15
  • +48 (22) 797 76 16
  • +48  602 382 400

Kontakt e-mail:
fotooferta@poldom.com.pl

Aby otrzymać dostęp do katalogu asortymentu Poldom wyślij email.

Albumy na zdjęcia dziecięce - wybrane kolekcje

BB-10x15 200 BABY-505

Uroczy landrynkowo-różowy album na zdjęcia najmłodszych pociech. Ma miłą w dotyku, gładką obwolutę oraz okienko z serduszkiem, które to doda radosnego blasku zdjęciu dziecka, które mogą w nim Państwo zamieścić.

 

BB 40PG TUTTI

..czyli wszyscy cieszą się z narodzin dziecka. Aby spotęgowaść radość tej chwili, robimy mnóstwo fotografii dla jej upamiętnienia. Album "Tutti" będzie świetnym miejscem do ich zamieszczenia, po to by po latach spojrzec na nie znowu z wyjątkowym uczuciem towarzyszącym wspomnieniom. 

 

BBM(2) 30PG PIKO

Album jest miękki i przyjemny w dotyku.  Posiada wiele sympatycznych i radosnych zdobień. Może być idealnym prezentem dla dziecka z okazji jego narodzin, by stać się w przyszłości miłą pamiątką pełną wyjątkowych zdjęć.

 

BB 40PG BENO

Album z ciepłymi i wesołymi pastelami na okładce oraz wypukłym dziecięcym emblematem. Na twarzach dzieci oraz dorosłych wywołuje uśmiech a w sercach wzbudza sympatię. Chętnie zamieszczą w nim Państwo zdjęcia swoich maluchów.

 

BBM(2) 30PG 24x24cm TRIX

Trix zaprojektowany został specjalnie z myślą o narodzinach dziecka, stanowiących wielki dar dla jego rodziców. Dlatego okładkę albumu zdobi symboliczna kokardka, a nad nią oryginalne zdjęcie budzące skojarzenia związane z przyjściem na świat dziecka.

 

EXTRANET