Hurtownia

Hurtownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach:

Zobacz jak do nas dojechać?
Zobacz nas na Google Maps

Kontakt

UL. MASZTOWA 65, ANTONINÓW
poczta:
05-503 Głosków / k. Warszawy
Telefony:

  • +48 (22) 797 76 15
  • +48 (22) 797 76 16
  • +48  602 382 400

Kontakt e-mail:
fotooferta@poldom.com.pl

Aby otrzymać dostęp do katalogu asortymentu Poldom wyślij email.

Albumy na zdjęcia ślubne i okolicznościowe - wybrane kolekcje

SERIA NEO3

Klasycznie wyglądający album na zdjęcia różnych formatów z ekoskóry. Swoim wyglądem nawiązuje do secesyjnego wzornictwa. Stanowić może idealny wybór do zdjęć ślubnych lub okolicznościowych, które bardzo dobrze zaprezentują się w albumie utrzymanym w stylistyce retro. W ofercie POLDOM dostępny jest w dwóch kolorach, tj. brązowym i złotym.

BD 100PG NEO3 CR BRĄZ

 

BD 100PG NEO3 CR ZŁOTY

 

BS 100PG VENUS CR

Urok albumów Venus wynika z prostoty formy, jasnych obwolut i klasycznego stonowanego zdobienia w kształcie pnących się łodyg kwiatów. W centralnej części okładki oraz na wewnętrznych kartach jest miejsce na piękną kolekcję zdjęć budzących sentymentalne wspomnienia. Album Venus w pełni wydobędzie ich wyraz.

 

BB GLORIA

Albumy fotograficzne "Gloria" to połączenie lekkiego stylu z secesyjnym asymetrycznym  wzornictwem charakterystycznym dla przełomu XIX i XX wieku. Okładki swoją fakturą mogą również przypominać jednobarwne arrasowe wykładziny o miłej w dotyku fakturze. Albumy Gloria szczególnie dobrze wyeksponują piękno stylizowanych na retro ftografii czarnobiałych. Równie urodziwie zaprezentują się w nich barwne fotografie ślubne. 

 

BB 40PG KLARA

Albumy serii "KLARA" to stonowany przepych oraz prostota i elegancja za razem. Same w sobie stanowić mogą ozdobę na komodzie Państwa salonu, po którą sięga się chętnie, by przypomnieć sobie jej pełną wspomnień zawartość. Całość formy zwieńcza okienko z fotografią tworzące efekt przestrzeni oraz finezyjna jasnobrokatowa skrząca się kokarda.

 

BBM(2) 20PG 24x24cm LUIZA CR

Piękny białokremowy album ze złotymi zdobieniami o drobnym kulistym kształcie. W przedniej obwolucie posiada oryginalnie zaprojektowane miejsce na fotografię, które przyponi o tematyce zawartości albumu. Środkowe karty wykonane są z eleganckiego wytłaczanego papieru , który podkreśli uroczystą wymowę okolicznościowych fotografii na nim zamieszczonych.

 

Szanowni Państwo,

Prezentowane albumy posiadają różne formaty oraz kolory stron ekspozycyjnych. Dostępne są w barwach:

  • białej
  • kremowej
  • czarnej

Ponadto,  posiadają również okładki do wyboru, tj. z tkaniny, oraz papieru ozdobnego. Oferowane kolory obwolut to: 

  • złoty
  • srebrny
  • kremowy

 

EXTRANET